Kvaliteediteemalised koolitused ja seminarid

29.sept-01.okt 2014

Kutsume teid sel sügisel osalema mitmel koolitusel ja seminaril, mis suunatud just meie sotsiaalteenuste kvaliteedi edendamiseks.
Käesolevaga saadame 4 ürituse info ja avame neile üritustele ka registreerimise.
Kõikide koolituste ja seminaride päevakavad on lisatud.

Registreerumine toimub kuni 22.september 2014 või kuni kohti jagub!

1. 29.septembril viib EQUASS peaekspert Guus van Beek läbi uuendatud formaadi ja sisuga kvaliteedikultuuri koolituse Pärnus. Koolituse täpne sisu ja eesmärgid kirjas kavas ja koolitus on suunatud kõikidele- nii teenuse osutajatele kui ka konsultantidele ja audiitoritele. 

2. 30.septembri hommikul toimub infoseminar, kus räägime laiemalt Eesti ja Euroopa sotsiaalteenuste kvaliteedi edendamisest (KAVA)- mida oleme teinud, kuhu oleme teel ja kuhu on teel Euroopa sotsiaalteenused. Seminaril sünkroontõlge. 

3. 30.septembri pealelõunal räägib Michael Crowley Iirimaalt isikukesksest lähenemisest teenuste osutamisel (KAVA). Michael seob isikukeskse lähenemise praktilised kogemused EQUASSi nõuetega ning kinnistab teadmisi praktilise tööga, seega koolitus on eriti kasulik just EQUASSi süsteemi rakendajatele. Koolitusel sünkroontõlge eesti keelde, seega keeleoskus ei saa osalemisel takistuseks.

NB! Sama koolitus toimub 1.oktoobril kell 9.00-13.00 Astangu KRK-s, aga ILMA TÕLKETA! (KAVA)

 

Aasta lõpetame 10.detsembril toimuva sotsiaalteenuste kvaliteedi talveseminariga.

Rohkem infot kogemuskohtumiste ja sertifitseeritud asutuste külastuste toimumise aegade kohta EQUASSi kodulehel, kuid saadame alati info eraldi ka otse sihtgrupile.

Loodame, et koolituste ja seminaride temaatika vastab teie ootustele ja ootame rohket osavõttu!

Oleme alati avatud ka uutele ettepanekutele ja ideedele.

Küsimuste korral kirjuta maarika.aro@equass.ee


 Tagasi