EQUASS tutvustav seminar Paides

05.november 2015

„Sotsiaalteenuste kvaliteedist ja EQUASS kvaliteedisüsteemi rakendamise võimalustest“

Seminar toimub: 5.november 2015, kl 11.00 – 15.00 Järva Maavalitsuse saalis (Rüütli 25, Paide)

Oodatud on osa võtma kõik sotsiaalteenuste kvaliteediga seotud huvigrupid - teenuse osutajad, teenuste rahastajad ja korraldajad, järelevalve teostajad ning ka teenuse kasutajate esindusorganisatsioonid.

ESF programmi rahastusel on võimalus kuni aastani 2020 igal aastal 15-l uuel asutusel kandideerida ja rakendada EQUASS kvaliteedisüsteemi, seega on seminarile eriti oodatud kvaliteedisüsteemi rakendamise võimalustest huvitatud teenuseosutajad.

Seminari eesmärk ja sisu:

•Tutvustada ja praktikaga seoses lahti mõtestada Euroopa sotsiaalteenuste kvaliteediraamistiku kvaliteedi põhimõtted ja kriteeriumid (mis edaspidi saavad olema aluseks ka Eestis sotsiaalteenuste kvaliteedi käsitlemisel).
•Tutvustada EQUASS kvaliteedisüsteemi, selle senist rakendamist Eestis ning rääkida kvaliteedisüsteemi rakendamise võimalustest. Jagada praktilist kogemust kvaliteedisüsteemi rakendamisest (teenuse osutaja pilgu läbi).
Seminari läbiviijad: Astangu Kutserehabilitatsiooni keskuse Sotsiaalteenuste kvaliteedi keskuse meeskond, Keiu Talve ja Triin Vana

Seminar on osalejatele tasuta.

 Tagasi