Koolitus kvaliteedisüsteemi rakendajatele

5.juuni 2014

Koolituspäev toimub 5.juunil 2014 kl 11-16:30 Tartus ja seda viib läbi pikaajalise kogemuse ja väga praktilise lähenemisega EQUASS konsultant ja audiitor Geir Moen (Norra).

Koolitusel räägib Geir Moen oma kogemustest audiitori ja konsultandina selles võtmes, mis oleks Eesti asutustele kasulik:
• sh EQUASS süsteemi paindlikkus (suur asutus vs väike teenuse osutaja ja dokumenteerimise erisused nende puhul)
• ohud süsteemi rakendamisel- rakendamine märgi pärast vs rakendamine teenuse sisu kvaliteedi tõusu eesmärgil
• nõuanded jätkusuutliku kvaliteedisüsteemi loomisel jms

Sama koolituspäev pidi toimuma märtsis Tallinnas, kuid koolitaja haigestumise tõttu lükkus edasi. Teine samasisuline koolituspäev toimub sügisel.

5.juuni koolitusele ootame peamiselt neid asutusi, kes on EQUASS kvaliteedisüsteemi rakendamisega juba alustanud või läbinud juba ka lõppauditi. Koolitus toimub inglise keeles (järeltõlge eesti keelde).
Et kõik osalejad aktiivselt kaasatud oleksid, saab 1 koolituspäeval osaleda max 25 inimest.

Koolitus toimub Tartus Teaduse ja Kultuuri Sihtasutuses Domus Dorpatensis, mis asub aadressil Raekoja plats 1/ Ülikooli 7 (II korrusel, ilmselt peab sisse saamiseks kellanuppu vajutama).
Koolitus on osalejatele tasuta.

Koolitusele palun registreeruge siin 29.maiks 2014 (esialgu vaid 1 osaleja asutuse kohta, kuid rohkemate osalejate soovi korral palun märkide registreerimisel kommentaar juurde- võtame teiega ühendust, kui registreerumistähtaeg käes ja täpsustame osalejate arvu)

Rohkem infot: keiu dot talve at equass dot ee või tel 56829104Tagasi