Kvaliteediteemalised koolitused ja seminarid 29.sept-01.okt.2014

04.09.2014

Kutsume teid sel sügisel osalema mitmel koolitusel ja seminaril, mis suunatud just meie sotsiaalteenuste kvaliteedi edendamiseks.
Käesolevaga saadame 4 ürituse info ja avame neile üritustele ka registreerimise.
Kõikide koolituste ja seminaride päevakavad on lisatud. 

NB! 30.septembri seminari ja koolituse asukoht on muutunud! Mõlemad üritused toimuvad Tallink SPA ja konverentsihotellis (Tallinn, Sadama 11a).

Registreerumine toimub kuni 22.september 2014 või kuni kohti jagub!

29.septembril viib EQUASS peaekspert Guus van Beek läbi uuendatud formaadi ja sisuga kvaliteedikultuuri koolituse Pärnus. Koolituse täpne sisu ja eesmärgid kirjas kavas ja koolitus on suunatud kõikidele- nii teenuse osutajatele kui ka konsultantidele ja audiitoritele. Osaleda saab kuni 25 osalejat. 

ETTEKANNE SIIN

30.septembri hommikul toimub infoseminar, kus räägime laiemalt Eesti ja Euroopa sotsiaalteenuste kvaliteedi edendamisest (KAVA)- mida oleme teinud, kuhu oleme teel ja kuhu on teel Euroopa sotsiaalteenused. Seminaril sünkroontõlge.

30.septembri pealelõunal räägib Michael Crowley Iirimaalt isikukesksest lähenemisest teenuste osutamisel (KAVA). Michael seob isikukeskse lähenemise praktilised kogemused EQUASSi nõuetega ning kinnistab teadmisi praktilise tööga, seega koolitus on eriti kasulik just EQUASSi süsteemi rakendajatele. Koolitusel sünkroontõlge eesti keelde, seega keeleoskus ei saa osalemisel takistuseks.

NB! Koolituse osalejate nimekiri on täitunud!

NB! Sama koolitus toimub 1.oktoobril kell 9.00-13.00 Astangu KRK-s, aga ILMA TÕLKETA! (KAVA)

 

 1.oktoobri hommikul kavandatud EQUASS audiitoritele koolitus EQUASS auditi raporti kirjutamisest jääb ära ja lükkub edasi. Koolitajaks Geir Moen. Täpsema info koolituse kohta saadame välja peagi!

Lisaks toimub EQUASSi rakendajatele Norra kolleeg Geir Moeni läbiviimisel koolitus „ Paindlikkus EQUASSi rakendamisel“ ja audiitoritele ning konsultantidele koolitus, kuid nende koolituspäevade kohta täpsem info oktoobri alguses.


Aasta lõpetame 10.detsembril toimuva sotsiaalteenuste kvaliteedi talveseminariga.

Rohkem infot kogemuskohtumiste ja sertifitseeritud asutuste külastuste toimumise aegade kohta EQUASSi kodulehel, kuid saadame alati info eraldi ka otse sihtgrupile.

Loodame, et koolituste ja seminaride temaatika vastab teie ootustele ja ootame rohket osavõttu!

Oleme alati avatud ka uutele ettepanekutele ja ideedele.
 Tagasi