5.novembril toimub seminar "Sotsiaalteenuste kvaliteedist ja EQUASS kvaliteedisüsteemi rakendamise võimalustest“

09.10.2015

Hea kolleeg, kutsume Sind sotsiaalteenuste kvaliteedi seminarile

 „Sotsiaalteenuste kvaliteedist ja EQUASS kvaliteedisüsteemi rakendamise võimalustest“

Seminar toimub: 5.november 2015, kl 11.00 – 15.00 Järva Maavalitsuse saalis (Rüütli 25, Paide)

Oodatud on osa võtma kõik sotsiaalteenuste kvaliteediga seotud huvigrupid - teenuse osutajad, teenuste rahastajad ja korraldajad, järelevalve teostajad ning ka teenuse kasutajate esindusorganisatsioonid.

ESF programmi rahastusel on võimalus kuni aastani 2020 igal aastal 15-l uuel asutusel kandideerida ja rakendada EQUASS kvaliteedisüsteemi, seega on seminarile eriti oodatud kvaliteedisüsteemi rakendamise võimalustest huvitatud teenuseosutajad.

Seminari eesmärk ja sisu:

  • Tutvustada ja praktikaga seoses lahti mõtestada Euroopa sotsiaalteenuste kvaliteediraamistiku kvaliteedi põhimõtted ja kriteeriumid (mis edaspidi saavad olema aluseks ka Eestis sotsiaalteenuste kvaliteedi käsitlemisel).
  • Tutvustada EQUASS kvaliteedisüsteemi, selle senist rakendamist Eestis ning rääkida kvaliteedisüsteemi rakendamise võimalustest. Jagada praktilist kogemust kvaliteedisüsteemi rakendamisest (teenuse osutaja pilgu läbi).

Seminari läbiviijad: Astangu Kutserehabilitatsiooni keskuse Sotsiaalteenuste kvaliteedi keskuse meeskond, Keiu Talve ja Triin Vana

Seminar on osalejatele tasuta.

 Tagasi